دیدار با خانواده شهدا

 

دیدار جهادگران جهاددانشگاهی همدان با خانواده شهید  پاسدار مدافع حرم مجتبی کرمی و جانباز و آزاده سرافراز غلامعلی ترابی حبیب

 

بازدید از جهاد دانشگاهی همدان3

 به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، الهی تبار معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری همدان و دکتر دوروزی مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری 28/6/96 از بخشهای مختلف  جهاددانشگاهی واحد همدان بازدید کردند.

 

بازدید از جهاد دانشگاهی همدان4

بازدیدمعاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه از جهاددانشگاهی همدان

 

ادای احترام به شهدا

اداي احترام اعضاي کارگروه دانشجویی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همدان به مقام شهدا

همزمان با چهلمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی جمعی از دانشگاهیان عضو کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر استان همدان با حضور در گلزار شهدا با امام راحل و شهداي انقلاب و دوران دفاع مقدس تجديد ميثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر جمعی از دانشگاهیان عضو کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر استان همدان به منظور بیعت با آرمان های امام و انقلاب و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا در گلزار شهدای همدان حضور يافتند.

رئیس کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر استان همدان در این مراسم ضمن گرامیداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت: امروز حضور ما بر سر مزار شهدا به معنای تجدید میثاق و پیمان با آرمانهای ارزشمند امام خميني(ره) و شهدای گرانقدر اسلام است.

اكبر اسدي افزود: همه ما مدیون ایثارگری شهدای گرانقدر اسلام هستیم، کشور اگر آزادی، امنیت و استقلال دارد همه را مدیون ایثار و فداکاری این عزیزان، تمام کسانی که قبل و بعد از انقلاب و با دفاع از حرم، دین خود را ادا کرده و جان و مال خود را در راه آرمانها فدا کردند، است.

وی ابرازامیدواری کرد: خداوند متعال به ما نیز عنایت فرماید و ماهم در راه آرمان‌های جمهوری اسلامی قدم گذاریم و حرکت کنیم.

گفتني است؛ اعضاي كميته دانشجويي ستاد دهه فجر استان همدان بر مزار مطهر سردار شهيد حاج حسين همداني و شهدای گمنام حضور يافتند و در پایان نیز با حضور در حسینیه گلزار شهدا پای خاطره گویی سید جعفر دعوتی یکی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس نشستند.

پایان نامه دانشجوئی

 آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی مرداد 97

بازدید از جهاد دانشگاهی همدان2

بازدید کارگروه فناوری استان از مرکز تجمیع و تولید محتوای الکترونیکی جهاددانشگاهی  همدان

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی آرشیو صفحات امتیازات صفحه ی دانش آموزان