جهاددانشگاهی؛ تکیه‌گاه علمی و فرهنگی نظام

4

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد قابل قبول جهاددانشگاهی طی 38 سال از زمان تأسیس تا کنون گفت: طی این مدت عملکرد این نهاد انقلابی قابل‌قبول، درست و هدفمند بوده است.

حسن بهرام‌نیا با اشاره به فعالیت جهاددانشگاهی اظهار کرد: فعالیت‌های جهاددانشگاهی طی این مدت از نظر کمی و کیفی تفاوت داشته به طوریکه در زمینه‌های علمی، فرهنگی و اجرایی عملکرد قابل‌قبولی از خود به نمایش گذاشته است و در واقع به منزله یک تکیه‌گاه و پیشتوانه علمی و فرهنگی برای نظام و انقلاب اسلامی تلقی می‌شود و می‌طلبد در زمینه تخصیص اعتبار به آن توجه شود.

وی در رابطه با پتانسیل این نهاد انقلابی اعلام کرد: ظرفیت علمی، خدماتی، تولیدی و فرهنگی با توجه به روحیه انقلابی جهاددانشگاهی در راستای تقویت نظام بوده و باید برای ارتقاء عملکرد، بیشتر از این نهاد انقلابی حمایت شود.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ساختار و بنیان این نهاد انقلابی در چارچوب گفتمان امام راحل(ره) و براساس منویات مقام معظم رهبری است، بیان کرد: جهاددانشگاهی در راستای اهداف نظام حرکت، ارتقاء و پیشرفت چشمگیری داشته است.

وی در پایان با تأکید بر موفق بودن جهاددانشگاهی طی سالیان گذشته عنوان کرد: امروز با پیشرفت تکنولوژی از نظر کمی و کیفی کارهای بهتری در این نهاد انقلابی انجام گرفته است.

.

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی آرشیو صفحات جهاددانشگاهی؛ تکیه‌گاه علمی و فرهنگی نظام