بازدید مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان از جهاددانشگاهی همدان

ادامه خبر


جهاددانشگاهی را یک نهاد ارزشی ، توانمند و مورد اعتماد نظام می دانم

ادامه خبر


وزیر علوم باید از بین نیروهای جهاددانشگاهی باشد

ادامه خبر


انعقاد قرارداد آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان  و جهاددانشگاهی واحد همدان

ادامه خبر

مراکز خدمات تخصصی جهاد دانشگاهی واحد همدان

بازدید مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان از جهاددانشگاهی همدان

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری استان از مرکز آموزش پیش از ازدواج زوجین جهاددانشگاهی همدان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری همدان از روند آموزش مهارتهای پیش از ازدواج و همچنین از مرکز مشاوره تحصصی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی بازدید بعمل آوردند .

در این بازدید ریاست جهاددانشگاهی همدان گفت : این مرکز از اوایل سال 95 با مجوز دادگستری و حمایت استانداری همدان شروع به فعالیت نموده است .

اسدی به تعداد پذیرش زوجین اشاره کرد وگفت : تمام افرادی که قصد ازدواج و تشکیل خانواده شهر همدان، ملایر و نهاوند دارند بایستی بعد از انجام آزمایشات لازم در مرکز بهداشت به مدت 4 ساعت در کلاس های فوق شرکت نمایند که تا این تاریخ بیش از ده هزار نفر از خدمات این مراکز بهره مند شده اند.

رئیس جهاددانشگاهی همدان اظهارنمود : با توجه به بازخورد مثبت این دوره ها از طرف مردم و حمایت مسئولین استان، جهاددانشگاهی اقدام به ایجاد این مراکز در سطح شهرستان ملایر و نهاوند نمود.

وی اشاره نمود : ایجاد این مرکز در سایر شهرستانها استان در حال پیگیری است .

در ادامه خانم دکتر دوروزی مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری ضمن بازدید و حضور در کلاسهای آموزش زوجین در خصوص اهمیت ازدواج گفت : به حمداله آمار ازدواج در استان رو به افزایش بوده که این برای همه مسئولین جای بسی خوشحالی دارد

مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری ضمن تشکر از جهاددانشگاهی به جهت برگزاری مناسب این کلاس ها افزود : مطالبی که در این کلاس ها تدریس می شود مطمئنا در روند زندگی زوجین تاثیر بسیار خوبی را خواهد داشت .

وی همچنین به کاهش طلاق اشاره کرد و گفت : از زمانی که مراکز مختلفی در استان به منظور بررسی درخواست های طلاق تشکیل شده آمار طلاق در استان رو به کاهش می باشد .  

دکتر دوروزی این طرح را از حرکت های بسیار عالی و تاثیرگذار استان در تحکیم بنیان خانواده بیان برشمرد. و ابراز امیدواری کرد که هرچه سریعتر این دوره ها در سایر شهرستانهای استان ایجاد گردد.

 

گزارش تصویری برخی از فعالیتهای شاخص واحد

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی داده - مطلب نمونه اخبار جاری بازدید مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان از جهاددانشگاهی همدان