بازدید مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان از جهاددانشگاهی همدان

ادامه خبر


جهاددانشگاهی را یک نهاد ارزشی ، توانمند و مورد اعتماد نظام می دانم

ادامه خبر


وزیر علوم باید از بین نیروهای جهاددانشگاهی باشد

ادامه خبر


انعقاد قرارداد آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان  و جهاددانشگاهی واحد همدان

ادامه خبر

مراکز خدمات تخصصی جهاد دانشگاهی واحد همدان

جهاددانشگاهی را یک نهاد ارزشی ، توانمند و مورد اعتماد نظام می دانم

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، اکبر اسدی در نشستی با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان گفت : گزارشی از فعالیت های جهاددانشگاهی واحد همدان در حوزه های پژوهشی، آموزشی ، فرهنگی و پشتیبانی ارائه نمود.

اسدی تسریع کرد : طی دو سال گذشته جهاددانشگاهی همدان اقدام به ایجاد ساختمانی با زیر بنای تقریبی 10000 متر در زمینی به مساحت 5000 متر مربع نموده ، که برای راه اندازی و بهربرداری از این پروژه نیاز به حمایت مالی استان دارد.

رئیس جهاددانشگاهی استان همدان افزود، براساس برنامه توسعه جهاددانشگاهی هر واحد از این نهاد در استانهای مختلف باید بر اساس مزیت های استان خود برنامه شاخص و ویژه ای را انتخاب و اجراء نماید. که در استان همدان بر اساس پتانسیل ها جهاددانشگاهی اقدام به ایجاد مرکز خدمات تخصصی سفال و سرامیک نموده که امیدواریم در جهت ارتقای این محصول با حمایت و پشتیبانی مسئولین استان اقدامات خوبی صورت گیرد.

دکتر صیدایی ضمن خرسندی از برگزاری این جلسه گفت : ضمن استقبال از فعالیتهای جهاددانشگاهی گفت:بنده سال ها است که از نزدیک با جهاددانشگاهی ارتباط داشتم و جهاددانشگاهی را یک نهاد ارزشی ، توانمند و مورد اعتماد نظام می دانم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان افزود : جهادهای دانشگاهی هر استان دارای ظرفیت های خاصی می باشند که هنر اینست که به جزء فعالیت های معمول، در هر استانی جهاددانشگاهی یک کار ویژه ای را برای خود تعریف و آن را دنبال نماید

وی به سند راهبردی و آمایش استان اشاره کردو گفت : جهاددانشگاهی می تواند در راستای موضوعات فوق قدم برداشته و کمک حال مدیریت استان باشد .

دکتر صیدایی اظهار نمود : استان همدان در زمینه گردشگری و توریسم پزشکی نیاز به کار دارد که جهاددانشگاهی می تواند در این زمینه کمک نماید

رئیس سارمان مدیریت و برنامه ریزی ستان همدان گفت : جهاددانشگاهی می تواند یک برنامه ریزی فکری و مردمی را بعنوان یک کار شاخص و یک برند مناسب برای استان انجام دهد و ما از آن هم حمایت خواهیم کرد .

 

گزارش تصویری برخی از فعالیتهای شاخص واحد

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی داده - مطلب نمونه اخبار جاری جهاددانشگاهی را یک نهاد ارزشی ، توانمند و مورد اعتماد نظام می دانم