قرارداد آموزشی- فرهنگی «بی‌زباله» بین جهاددانشگاهی واحد همدان و اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان منعقد شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، قرارداد اجرای طرح آموزشی- فرهنگی «بی‌زباله» بین جهاددانشگاهی واحد همدان و معاونت آموزش و پژوهش و امور بین‌الملل اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان منعقد شد.

مدیر اجرایی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی همدان درباره این قرارداد گفت: طرح آموزشی- فرهنگی «بی‌زباله» اقدامی از طرف معاونت آموزش و پژوهش اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان و با هدف ایجاد و تقویت حس مسئولیت‌پذیری اقشار جامعه است که با شعار «خودمان شروع کنیم» به استقبال بهار می‌رود.

عباس محبیان افزود، این طرح در گام نخست دولتمردان، برنامه‌ریزان و مجریان طرح‌های آموزشی- فرهنگی را نشانه گرفته تا با انجام اقداماتی هر چند کوچک اما منطبق با محیط زیست بتوانند به انتقال و ترویج پیام‌های محیط زیستی در جامعه بپردازند و این درک و آگاهی در مردم نهادینه شود که برای داشتن محیط زیستی سالم و به دور از هر گونه آلودگی نباید منتظر اقدامات دیگران شویم و به طور قطع باید از خودمان شروع کنیم.

وی اظهار کرد: این طرح 100 روزه شامل آموزش کارکنان اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان، برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی با سازمان‌های مردم‌نهاد، نقد کتاب‌های زیست‌محیطی، برگزاری کارگاه‌های آموشی برای مخاطبان عمومی و علاقمندان با موضوع پسماند و ... است و تا 13 فروردین سال 97 انجام خواهد شد.

.

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی آرشیو صفحات قرارداد آموزشی- فرهنگی «بی‌زباله» بین جهاددانشگاهی واحد همدان و اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان منعقد شد