تعزیه خوانی حضرت مسلم بن عقیل (ع) برگزار شد

مراسم تعزیه خوانی حضرت مسلم بن عقیل (ع) به همت مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، همزمان با ماه محرم ، مراسم تعزیه خوانی شهادت حضرت مسلم بن عقیل (ع)  به همت امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی همدان و با حضور رئیس، مسئولین و دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی و موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی همدان در سالن آمفی تئاتر جهاددانشگاهی برگزار شد.

هدف از اجرای این برنامه، آشنایی دانشجویان با فرهنگ ایثار و شهادت در قالب تعزیه خوانی بود که در سال های اخیر به شدت کمرنگ شده است.

تعزیه خوانی، از سنت های خوب و تاثیرگذاری است که در سال های گذشته به صورت میدانی و خیابانی برگزار می شده است و موجبات آشنایی عموم مردم را با اتفاقات کربلا فراهم می آورده است.

انعقاد تفاهم نامه آموزشی جهاد دانشگاهی همدان با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

4

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي واحد همدان، به منظور رشد و ارتقاء علمی اعضاء و کارکنان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و همچنین ايجاد و گسترش همكاري و ارائه خدمات آموزشی تفاهم نامه اي في ما بين جهاد دانشگاهي  همدان به رياست آقاي اكبر اسدي و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان  همدان به ریاست  آقاي رضا مقصودخواه منعقد گردید.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد همدان ضمن اعلام این خبر اظهار کرد جامعه هدف در این تفاهم نامه بیش از 40 هزار نفر می باشد که از تسهیلات آموزشی این نهاد استفاده خواهند کرد.

امیر عباس محبیان خاطر نشان کرد مدت این تفاهم نامه 3 سال و  با توافق طرفین قابل تمدید است.

برگزاری مراسم آئین بزرگداشت حافظ به همت امور فرهنگی جهاددانشگاهی همدان

2

 به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، دوشنبه 16 مهر ماه به همت امور فرهنگی  جهاددانشگاهی واحد همدان مراسم "آئین بزرگداشت حافظ " در سالن آمفی تئاتر کاظم آشتیانی جهاددانشگاهی برگزار شد.

 این مراسم با سخنرانی و حافظ خوانی دکتر فاطمه بابایی سرور  آغاز و  با انجام مسابقه حافظ خوانی در بین دانشجویان موسسه آموزش عالی و مرکز علمی آموزش کاربردی جهاددانشگاهی  و اهداء جوایز پایان یافت.

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی آرشیو صفحات