دیدار رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان با معاون سیاسی امنیتی استاندار

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان در این دیدار  که امروز دوشنبه 27 اسفند انجام شد، با برشمردن پتانسیلهای این نهاد گفت: از فعالیتهای شاخص فرهنگی جهاددانشگاهی می توان به خبرگزاری ایسنا و تاثیرگذاری آن در جامعه اشاره کرد.

اکبر اسدی افزود: یکی از مراکز جهاددانشگاهی افکارسنجی دانشجویان ایران است که همواره به پشتوانه نیروهای دانشگاهی توانسته مطالعات دقیقی در خصوص مسائل مختلف داشته که می تواند مبنای تصمیم گیری مدیران استان باشد.

وی با اشاره به سایر فعالیتهای جهاددانشگاهی تصریح کرد: مرکز مشاوره پیش از ازدواج در تمامی شهرستانها راه اندازی شده و در تلاش است به تقویت پایه های زندگی مشترک کمک کرده و از طلاق و آسیبهای آن بکاهد.

اسدی اضافه کرد: راه اندازی مرکز جامع زنان برای اولین بار در غرب کشور در دست پیگیری است و کارها تا کنون به خوبی پیش رفته است.

وی مرکز سفال را نیز یکی دیگر از مجموعه های فعال جهاددانشگاهی برشمرد و از معاون سیاسی برای بازدید از بخشهای مختلف این نهاد دعوت کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان نیز با تقدیر از فعالیتهای متنوع و تاثیرگذار جهاددانشگاهی در استان از انجام کارهای علمی و بر مبنای دانشگاه در استان استقبال کرد.

مصطفی آزادبخت تاکید کرد: باید با تلفیق علم دانشگاه با صنعت، علم را به ثروت تبدیل کنیم.

وی راه اندازی مرکز مشاوره خانواده را نیز بسیار مفید و مورد نیاز ارزیابی کرد و گفت: در آینده ای نزدیک از جهاددانشگاهی بازدیدی خواهد داشت.

بازدید معاونت هماهنگی و امور اقتصادی منابع انسانی استانداری و ریاست بانک ملی استان از جهاد دانشگاهی همدان

1

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، صبح یکشنبه 19 اسفند معاونت هماهنگی و امور اقتصادی منابع انسانی استانداری و ریاست بانک ملی استان از جهاد دانشگاهی همدان بازدید  کردند.

مهندس عسگریان درابتدا از ساختمان در حال راه اندازی مرکز جامع زنان و درمان ناباروری جهاد دانشگاهی همدان بازدید کردند و از پیشرفت و پیگیری های به عمل آمده ابراز خرسندی و رضایت نمود.

وی در ادامه از مرکز تخصصی سفال و سرامیک جهاد دانشگاهی همدان دیدن کرد و گفت، مرکز تخصصی سفال و سرامیک جهاد دانشگاهی از سنتی بودن خارج شده و به سمت تخصصی پیش می رود.

رئیس بانک ملی استان همدان نیز ضمن ابراز خرسندی از فعالیتهای جهاد دانشگاهی در خصوص طرح راه اندازی مرکز جامع زنان و درمان نابارری برای سرعت بخشیدن به روند اجرای این طرح استفاده از تسهیلات بانکی را قول مساعد داد.

رئیس جهاد دانشگاهی همدان ضمن ارائه گزارشی از روند اجرای پروژه ساختمانی و اجرای طرح ایجاد مرکز جامع زنان و درمان ناباروری در منطقه غرب کشور گفت، در صورت حمایت استان مرکز جامع زنان و درمان ناباروری تا مرداد ماه سال 98 به بهره برداری رسیده و مردم عزیز می توانند از خدمات این مرکز استفاده نمایند.

اکبر اسدی همچنین در خصوص مرکز سفال و سرامیک جهاد دانشگاهی همدان گفت، هدف از ایجاد این مرکز ارتقاء صنعت سفال استان بوده و  تلاش می کنیم که محصولات این صنعت بصورت دانش بنیان تهیه گردیده که بتواند با محصولات مشابه خارجی رقابت داشته باشد.

وی افزود، مرکز تخصصی سفال و سرامیک جهاد دانشگاهی همدان از سه بخش آزمایشگاه استاندارد سازی سفال ، آزمایشگاه پژوهشی سفال و سرامیک و کارگاه تولیدی تشکیل شده است.

اسدی ادامه داد، در این مرکز محصولات دانش بنیان  از قبیل لعاب بدون سرب، سفال با استحکام بالا، لعاب شب تاب تولید شده است و چند طرح جدید پژوهشی نیز در دست اقدام می باشد.

رئیس جهاد دانشگاهی همدان اظهار کرد، در کارگاه سفال و سرامیک جهاد دانشگاهی همدان بیش از 15 نفر اشتغال مستقیم دارند و محصولات تولید شده بصورت انبوه به بازار عرضه می گردد.

وی همچنین توضیحاتی در مورد استاندارد سازی محصولات از لحاظ بدنه و لعاب و مواد اولیه ارائه داد.

انعقاد قرارداد طرح پژوهشی "سنجش میزان رضایت و آگاهی مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان " توسط جهاد دانشگاهی همدان

4

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران دفتر همدان از انعقاد قرارداد اجرای طرح پژوهشی " سنجش میزان رضایت و آگاهی مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان " به سفارش شرکت آب و فاضلاب استان همدان خبر داد.

اعظم شکوری ضمن اعلام این خبر بررسی میزان رضایت مشترکین  از خدمات شرکت آب و فاضلاب، ارزیابی میزان آگاهی مشترکین  از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان همدان و ارزیابی میزان مشارکت مردم را در حفظ منابع از اهداف طرح مذکور عنوان کرد.

مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران دفتر همدان همچنین اظهار کرد مدت زمان انجام این طرح  4 ماه می باشد که در 8 شهرستان استان همدان و با حجم نمونه 800 پرسشنامه انجام خواهد شد.

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی آرشیو صفحات