آخرین اخبار

> دیدار رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان با معاون سیاسی امنیتی استاندار

1398 1 25 1

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان در این دیدار  که امروز دوشنبه 27 اسفند انجام شد، با برشمردن پتانسیلهای این نهاد گفت: از فعالیتهای شاخص فرهنگی جهاددانشگاهی می توان به خبرگزاری ایسنا و تاثیرگذاری آن در جامعه اشاره کرد.

اکبر اسدی افزود: یکی از مراکز جهاددانشگاهی افکارسنجی دانشجویان ایران است که همواره به پشتوانه نیروهای دانشگاهی توانسته مطالعات دقیقی در خصوص مسائل مختلف داشته که می تواند مبنای تصمیم گیری مدیران استان باشد.

وی با اشاره به سایر فعالیتهای جهاددانشگاهی تصریح کرد: مرکز مشاوره پیش از ازدواج در تمامی شهرستانها راه اندازی شده و در تلاش است به تقویت پایه های زندگی مشترک کمک کرده و از طلاق و آسیبهای آن بکاهد.

اسدی اضافه کرد: راه اندازی مرکز جامع زنان برای اولین بار در غرب کشور در دست پیگیری است و کارها تا کنون به خوبی پیش رفته است.

وی مرکز سفال را نیز یکی دیگر از مجموعه های فعال جهاددانشگاهی برشمرد و از معاون سیاسی برای بازدید از بخشهای مختلف این نهاد دعوت کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان نیز با تقدیر از فعالیتهای متنوع و تاثیرگذار جهاددانشگاهی در استان از انجام کارهای علمی و بر مبنای دانشگاه در استان استقبال کرد.

مصطفی آزادبخت تاکید کرد: باید با تلفیق علم دانشگاه با صنعت، علم را به ثروت تبدیل کنیم.

وی راه اندازی مرکز مشاوره خانواده را نیز بسیار مفید و مورد نیاز ارزیابی کرد و گفت: در آینده ای نزدیک از جهاددانشگاهی بازدیدی خواهد داشت.