آخرین اخبار

> حضور رئیس جهاددانشگاهی همدان در گفتگوی ویژه خبری صدا سیما مرکز همدان

1397 11 30 3

رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان با حضور در گفتگوی ویژه خبری ساعت 19:30 صدا سیمای مرکز همدان به تشریح دستاوردهای جهاددانشگاهی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، اکبر اسدی شامگاه روز سه شنبه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در برنامه گفتگوی ویژه خبری، هدف از تشکیل جهاددانشگاهی به عنوان مولود نظام جمهوری اسلامی، بسط و گسترش آرمان های حضرت امام (ره) و انقلاب اسلامی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور بیان کرد.

وی افزود، جهاد دانشگاهی منشاء فعالیت های بسیار ارزشمندی در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی در کشور گردیده که بهترین معیار ارزشمندی این فعالیت ها لطف و عنایت مقام معظم رهبری نسبت به جهادگران دانشگاهی بوده که این موضوع مسئولیت این نهاد انقلابی را دوچندان نموده است.

اسدی در ادامه صحبت های خود به فعالیت های صورت گرفته در حوزه های مختلف جهاد دانشگاهی همدان پرداخت.

رئیس جهاد دانشگاهی  واحد همدان در پایان این گفتگو به فعالیت های کارگروه دانشجویی ستاد دهه فجر استان همدان اشاره نمود و افزود، با حضور مسئولین محترم دفاتر نهاد مقام معظم رهبری و مسئولین فرهنگی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان، بعد از بحث و تبادل نظر جهت ارتقاء کمی و کیفی برنامه های دهه فجر در دانشگاه های استان، بیش از 300 عنوان برنامه مورد تصویب این کارگروه قرار  گرفت که با توجه به همزمانی دهه فجر با شروع ترم جدید تحصیلی مقرر شد برنامه ها با تقدم و تاخر زمانی اجرا گردد.