آخرین اخبار

> پذیرش دانشجو در 11 رشته جدید در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی همدان

1397 11 16 2

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان همدان از ورود 11 رشته جدید و مورد علاقه دانشجویان به این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد همدان با اعلام این خبر اظهار کرد: مرکز علمی کاربردی تنها دارای 10 رشته بوده که با ورود رشته‌های جدید، تعداد آن به 21  رشته متنوع و جذابی که محبوب  بسیاری از دانشجویان است افزایش یافت.

فرزانه غفاری اسلام ادامه داد: این رشته‌های تحصیلی اعم از بازیگری، سفالگری، مترجمی زبان، عکاسی، گردشگری و کاردانی حرفه‌ای، تربیت مربی امور فرهنگی کودک و نوجوان و دیگر رشته‌ها، تنوع خاصی را به مرکز علمی کاربردی بخشیده‌اند.

وی تصریح کرد: زمان ثبت نام در این رشته‌های تحصیلی هنوز شروع نشده و آغاز ثبت نام آن از اواسط بهمن ماه خواهد بود.

غفاری اسلام خاظرنشان کرد: اگر چه هنوز ثبت نام این رشته‌های تحصیلی شروع نشده اما 100 دانشجو، علاقه و آمادگی خود را برای تحصیل در این رشته‌ها اعلام کرده اند.

غفاری اسلام با اشاره به استقبال دانشجویان در رابطه با ورود این رشته‌ها به مرکز علمی کاربردی اضافه کرد: بیش‌ترین استقبال دانشجویان از رشته‌های بازیگری، عکاسی و تربیت معلم امور فرهنگی کودک و نوجوان بوده است.

وی با اشاره به مزایای تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی عنوان کرد: پذیرش دانشجو بدون آزمون، اعطای وام دانشجویی، شرایط ویژه برای شاغلین، بهره گیری از اساتید مجرب، پایین‌ترین شهریه داشنگاهی و برگزاری کلاس‌ها در مرکز شهر از مزایای تحصیل در این دانشگاه برای دانشجویان است.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان همدان در پایان گفت: پس از مشخص شدن زمان دقیق ثبت نام و شروع فعالیت سایت، تاریخ دقیق آن به دانشجویان اعلام خواهد شد.