آخرین اخبار

> حمایت سه قوه لازمه قدرتمندتر شدن جهاددانشگاهی است

1397 5 20 2

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، نماینده همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرارسیدن سی و هشتمین سالگرد تأسیس جهاددانشگاهی بیان کرد: این نهاد انقلابی یادگاری از انقلاب و دستاوردی در شرایط سخت است.

امیر خجسته با اشاره به عملکرد جهاددانشگاهی در طول این سالها اظهار کرد: این نهاد انقلابی در طول 38 سال فعالیت خود، عملکردی قابل‌قبول و تأثیرگذار در بخش‌های مختلف فکری، فرهنگی و علمی انجام داده است.

وی درباره مشکلات موجود در جهاددانشگاهی خاطرنشان کرد: این نهاد با وجود تمام موفقیت‌های خود با مشکلات مالی و اقتصادی مواجه است که برای رفع آن نیازمند توجه بیشتر دولت است.

نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه جهاددانشگاهی یادگاری از انقلاب اسلامی است، بیان کرد: رمز موفقیت این نهاد انقلابی در طول 38 سال فعالیت خود، تفکر در بحث نوآوری، علمی و خلاقیت و داشتن روحیه جهادی و تفکری انقلابی است.

وی با اشاره به ظرفیت و توانایی بالای جهاددانشگاهی برای کسب دستاوردهای بهتر اظهار کرد: در صورت اعتماد بیشتر دولت به این نهاد انقلابی می‌توانیم شاهد کسب موفقیت‌های بیشتری از آن باشیم.

خجسته در رابطه با حمایت‌های لازم برای پیشبرد اهداف عالی و انجام فعالیت‌های علمی و نوآوری جهاددانشگاهی گفت: لازمه قدرتمندتر شدن جهاددانشگاهی حمایت سه قوه به ویژه مجلس شورای اسلامی برای  کسب افتخارات بیشتر است.

نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی درباره فعالیت‌ها و موفقیت‌های بیشتر جهاددانشگاهی عنوان کرد: انتظار می‌رود این نهاد، تفکر جهادی خود را استمرار بخشد و به افراد جدیدی که وارد بدنه جهاددانشگاهی می‌شوند، این افکار انقلابی و جهادی را تسری دهند.