آخرین اخبار

> نشست مشترک معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان و رییس جهاددانشگاهی استان برگزار شد

1397 4 26 4

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، معاون سیاسی امنیتی استاندار در نشستی با رئیس جهاددانشگاهی همدان تصریح کرد: جهاددانشگاهی نهادی ارزشمند، پر تلاش، بی توقع و زاینده انقلاب فرهنگی است و با دارا بودن روحیه انقلابی و کمترین امکانات مالی منشاء اثرات بزرگی بوده است.

سعید شاهرخی ادامه داد: جهاددانشگاهی مجموعه ای پویا و فعال است که با فعالیتهای خوب خود، توقعات را بالا برده و انتظار می رود در استان نیز این رویه ادامه یابد.

وی با اشاره به نیاز استان به جهش در حوزه فعالیت های فرهنگی، خاطرنشان کرد: از جهاددانشگاهی انتظار می رود طرحهای جامعی در خصوص مقابله با آسیب های اجتماعی، طلاق و حاشیه نشینی تدوین کند.

شاهرخی با اشاره به عملکرد خوب خبرگزاری ایسنا، بیان کرد: مخاطب این خبرگزاری افراد دانشگاهی هستند که از اهمیت ویژه ای برخوردارند و باید اخبار امیدبخش مخابره شود.

رئیس جهاددانشگاهی همدان نیز با ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی این نهاد در استان گفت: فعالیتهای خوب و شاخصی در همه حوزه های مربوطه در حال شکل گیری است.

اکبر اسدی افزود: با توجه به رویداد همدان 2018 این نهاد قصد دارد در راستای سیاستهای این رویداد فرهنگی، جشنواره پایان نامه سال دانشجویی را که تاکنون در تهران برگزار شده، برای اولین بار با میزبانی جهاددانشگاهی همدان، در این استان برگزار نماید.

وی خاطر نشان کرد: گردهمایی معاونان فرهنگی جهادهای دانشگاهی کشور هم با پیگیرهای صورت گرفته در اوایل مرداد ماه سال جاری در همدان برگزار خواهد شد که این گردهمایی فرصت خوبی برای بحث و تبادل نظر در خصوص ارتقای سطح فعالیتهای فرهنگی در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی ، و همچنین معرفی ظرفیتهای استان همدان به افراد شرکت کننده در این گردهمایی فرهنگی می باشد.