آخرین اخبار

> راه‌اندازی کلینیک سلامت خانواده در همدان در سال 97

1397 2 18 2

رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان از راه‌اندازی کلینیک سلامت خانواده در همدان خبرداد و گفت: کلینیک سلامت خانواده در سال 97 راه اندازی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، اکبراسدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به اینکه راه‌اندازی کلینیک سلامت خانواده یکی از برنامه‌های اصلی این مرکز در سال 97 است، اظهارکرد: با تأکیدات استانداری و معاونت پیشگیری از وقوع جرم استان این کلینیک در 3 ماهه ابتدای سال 97 راه‌اندازی می‌شود.

وی تصریح کرد: مجوزهای مربوط به راه‌اندازی کلینیک سلامت خانواده در همدان اخذ شده و فقط بحث تجهیز این مرکز باقی مانده که در سال 97 انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تمامی شهرستانهای استان مرکز آموزش های پیش از ازدواج راه‌اندازی شده است، بیان کرد: در هفته جاری مذاکراتی درباره راه‌اندازی مرکز مشاوره در اخرین شهرستان یعنی رزن صورت گرفت و فرمانداری این شهرستان قول داده تا 18 اسفند این مرکز در شهرستان رزن نیز راه‌اندازی شود.

اسدی با بیان اینکه در مرکز مشاوره ازدواج همدان و ملایر مشاوره‌های قبل از طلاق نیز انجام می‌شود، ادامه داد: در آینده‌ای نزدیک در سایر شهرستانها نیز مشاوره قبل از طلاق انجام خواهد شد.

رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان با تأکید براینکه از ابتدای تأسیس این مراکز در حدود 40 هزار نفر از خدمات مرکز آموزش های قبل از ازدواج بهره‌مند شدند، یادآور شد: در طی بهمن ماه امسال 340 زوج در همدان، 53 زوج در اسدآباد، 136 زوج در کبودراهنگ ، 202 زوج در نهاوند، 27 زوج فامنین، 54 زوج تویسرکان و 10 زوج بهار از خدمات مرکز مشاوره قبل از ازدواج جهاددانشگاهی بهره‌مند شدند.