آخرین اخبار

> مسئول کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر استان همدان از برگزاری ۲۲۰ عنوان برنامه فرهنگی، سیاسی، ورزشی و هنری در ایام الله دهه فجر خبر داد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، رئیس کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر استان همدان گفت: امسال دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان ۲۲۰ عنوان برنامه پیش بینی کرده اند که شامل بیش از ۳۵۰ برنامه است.

اکبر اسدی خاطرنشان کرد: غبارروبی مزار شهدا و دیدار دانشگاهیان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان از جمله برنامه های هماهنگ در نظر گرفته شده برای این ایام است.

اسدی در ادامه به مهمترین برنامه های کمیته دانشجویی اشاره کرد و گفت: همایش بزرگ انقلابیون جوان، چهارمین نشست تخصصی اساتید دروس انقلاب اسلامی، دیدار با خانواده شهدای دانشجو، کنگره شهدای وزارت بهداشت و رونمایی از کتاب ایثارگران، همایش گرامیداشت شهدای مدافع حرم، کارگاه آموزش مناظره، کرسی های آزاد اندیشی و برگزاری نشستهای تخصصی با موضوع انقلاب به میزبانی خبرگزاری های ایسنا و ایکنا از برنامه های شاخص این کمیته است.

وی با اشاره به آغاز ایام فاطمیه (س) و همزمانی با دهه مبارک فجر بیان کرد: دانشگاهها امسال برنامه های خود را با رویکرد فاطمی برگزار می کنند و شان ایام را رعایت خواهند کرد.

وی اظهار کرد: به منظور شادابی و ایجاد هیجان و تاکید مقام معظم رهبری به ورزش، در تمامی دانشگاه ها مسابقات ورزشی در رشته های گوناگون برای دختران و پسران دانشجو و حتی کارکنان و اساتید برنامه ریزی شده است.

اسدی همچنین با اشاره به برگزاری دو جلسه هکاهنگی با حضور معاونان فرهنگی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، بر حضور منسجم دانشگاهیان در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد.